Panç Elektronik, çalışanlarıyla birlikte, bilinçli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Velinimetimiz olan müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor. Beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizidir.

Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve sektörde sahip olduğumuzbu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak firmamızın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.